Krajina
Autor: František Michl
(1901 Domažlice - 1977 Domažlice)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 50 cm, rámování: 62 x 111 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.11.2023 21:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč