26. Kobylín

Autor: František Michl
(1901 Domažlice - 1977 Domažlice)

signatura vlevo dole, na reverzu štítek s názvem a jménem autora, zarámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 30 cm, rámování: 47,5 x 77,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 13.12.2022 20:16 SEČ

Zbývá: 13d 12h 4m 9s

Vyvolávací cena: 2 000 Kč