4. Sázava u Havlíčkova Brodu - L formát

Autor: František Michl
(1901 Domažlice - 1977 Domažlice)

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 81 cm, výška: 60 cm

Konec dražby: 04.03.2024 20:01 SEČ

Zbývá: 11d 8h 10m 49s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč