95. Hrad Lipnice nad Sázavou

Autor: František Michl
(1901 Domažlice - 1977 Domažlice)

přisouzeno autorovi, rámováno. Konzultováno a potvrzeno PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 46 cm, rámování: 64 x 82 cm

Konec dražby: 08.06.2022 20:47 SELČ

Zbývá: 13d 17h 46m 30s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč