Praní prádla v potoce

signováno a datováno tužkou vpravo dole, paspartováno
Technika: lept na kartonu, datace: 1953
Šířka: 32 cm, výška: 19,5 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 11.05.2020 20:29 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč