176. Trefil Václav (1906-1989)
Kohout - monotyp na kartonu, signováno PD 1966, chybí krycí sklo, rozměr malby 39,5 x 26 cm, rámováno
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč