177. Deyman datováno 1943
Zimní les - olejomalba na malířské desce, signováno PD Deyman, 1943, rozměr malby 37 x 27 cm, rámováno
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč