177. F. L. Rieger
Paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: světlotisk
Šířka: 17 cm, výška: 24 cm, rámování: 38 x 30 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.10.2022 21:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč