Pražský motiv

Autor: Petr Alois Čihák
(1946 Praha)

signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 85 cm

Konec dražby: 02.03.2020 21:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 400 Kč