145. Pražský motiv
Autor: Petr Alois Čihák
(1946 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 85 cm
Konec dražby: 08.06.2020 21:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 400 Kč