Pobřeží u moře

Autor: Auguste Paul Charles Anastasi
(1820 Paříž - 1889 Paříž, Francie)

signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě, datace: 1860
Šířka: 49 cm, výška: 38 cm, rámování: 57 x 68

Konec dražby: 07.04.2020 20:55 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč