178. Amsterdam Kracht
Neurčený autor malíř 20. století, Amsterdamský kanál, sign. PD, rozměr 80 x 70 cm, rámováno 94 x 84 cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč