178. Lhotský Zdeněk *1956
sklěněná mísa, poškozena, průměr 32 cm, značno vespodu, signatura, číslováno, datováno
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 900 Kč