178. Portrét paní Badalcové
Signováno vpravo dole F. Stach. Rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartónu
Šířka: 26 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 40 x 35,5 cm
Konec dražby: 08.11.2021 21:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč