75. Marina
Autor: Winifred H. Wilkinson
(19. st. - 20. st. Velká Británie)
vpravo dole anglicky "Cape" datováno vpravo dole nečitelně, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1870 nebo 1890
Šířka: 36 cm, výška: 23 cm, rámování: 39 x 51 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.04.2020 20:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč