179. Karel Václav (1902-1969)
Matka s dětmi - akvarel na kartonu, pasparta, sign. zezadu - Václav Karel, 1949, rozměr malby 25 x 16,5 cm, rámováno
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč