179. Krajina
ruský autor, signováno vpravo dole, název vlevo dole, na reversu štítek, paspartováno, zaskleno, rámováno
Šířka: 21 cm, výška: 16,5 cm, rámování: 33 x 42 cm
Konec dražby: 29.11.2021 20:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč