179. Léto u řeky
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 65,5 cm, výška: 49 cm, rámování: 66,5 x 82,5
Konec dražby: 07.02.2024 20:59 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč