170. Lesní říčka
Autor: Miloslav Kastl
(1907 Plzeň - ?)
Signováno vlevo dole, plátno vypouklé, rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 45,5 cm, výška: 33 cm, rámování: 47 x 60 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.02.2023 20:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč