237. Úvoz
Autor: Miloslav Kastl
(1907 Plzeň - ?)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 38 cm, výška: 50 cm, rámování: 66 x 51 cm
Konec dražby: 06.12.2017 21:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč