Údolí s řekou
Autor: Miloslav Kastl
(1907 Plzeň - ?)
Signováno vpravo dole, na reversu autorské razítko s popisem, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 49 cm, výška: 34 cm, rámování: 48,5 x 63 cm
Konec dražby: 22.10.2023 16:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč