344. Ve žních
Autor: Miloslav Kastl
(1907 Plzeň - ?)
signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek
Datace: 1954
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 51,5 x 66,5 cm
Konec dražby: 02.04.2023 17:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč