179. Ptačí budka
malba na papíře, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 26,5 cm, výška: 21,5 cm, rámování: 24 x 29,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.04.2023 16:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč