179. Trpaslík s květináčem

keramický trpaslík s kádí jako květináč na zádech, značeno raženou značkou WS a spol. s
Barevně glazováno, na některých místech odřeno, mírně poškozeno. Pouze osobní převzetí.
Datace: 19. století
Šířka: 57 cm, výška: 65 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 25.09.2018 21:14 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč