Krajina - Fillova škola

Autor: Eva Burešová
(1922 - ?)

signováno a datováno vpravo dole, volný list na kartonu
Technika: kombinovaná technika, datace: 1967
Šířka: 30 cm, výška: 21 cm

Konec dražby: 29.11.2021 19:14 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 000 Kč