50. Prosek
Autor: Milan Schiller
(1914 Praha - 2002 Praha)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: tempera, materiál: karton
Šířka: 70 cm, výška: 25 cm, rámování: 36 x 79 cm
Konec dražby: 08.06.2020 20:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč