104. Satyricon
Autor: André Derain
(1880 Yvelines - 1954 Garches, Francie)
Rámováno, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 25 cm, výška: 30 cm, rámování: 52 x 46 cm
Konec dražby: 10.08.2021 21:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč