163. Plachetnice v Egyptě
Autor: Milan Halaška
(1922 Načeradec - 1993 Stockholm, Švédsko)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, na reversu autorský přípis, rámováno
Technika: perokresba, datace: 1961
Šířka: 25 cm, výška: 34 cm, rámování: 50 x 40 cm
Konec dražby: 09.06.2020 21:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč