18. Gaber Stanislav (1908-2001)
olej na kartonu, sign. PD 43, rozměr 25 x 23 cm, rámováno 33 x 36 cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 750 Kč