Lustr stropní dřevený

šestiramenný původně svíčkový vyřezávaný zlacený dřevený lustr, později elektrifikovaný, skleněné nástavce na obímky pozdější, jedna jiná, pošk. Dřevořezna zlacena plátkovým zlatem, nutné restaurovat.
Datace: 18. století
Šířka: 85 cm, výška: 104 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 14.06.2023 20:13 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč