18. Máša Šormová roz. Hloušková

Od chladu k jaru v Brádle - olej na kartonu , signováno PD MŠ

Konec dražby: 25.01.2016 20:05 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč