18. Máša Šormová roz. Hloušková
Od chladu k jaru v Brádle - olej na kartonu , signováno PD MŠ
Konec dražby: 25.01.2016 20:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč