18. Nečitelná signatura
Nečitelná signatura, olej na kartonu, Hradčany, sig. PD, rozměr 90 x 68 cm, poškozeno, rám 107 x 85 cm
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč