10. Vodopád

Autor: Quirin Jedlička
(1953 Brno)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, nerámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 2019
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm

Konec dražby: 27.09.2022 20:09 SELČ

Zbývá: 19d 19h 32m 25s

Vyvolávací cena: 3 200 Kč