18. Solovjev Arkadij 1902-1948
olej na plátně, sign. LD, Lesní tůň, rozměr 65x80cm, blondel rám 83x100cm - rám poškozen
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč