180. Konvolut 5 ks

1. Tempera, papír, rámováno, 12 x 20 cm
2. Olejomalba, sololit, 26 x 35,5 cm
3. Kolorovaná fotografie ženy, 24 x 18 cm
4. Pohled na Podskalí, J. Minařík, tisk, 38 x 50 cm
5. Výšivka, zaskleno, rámováno 40 x 30 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 13.09.2022 21:04 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč