Soubor grafik - 8 kusů

signováno vpravo dole, zaskleno
Šířka: 5 cm, výška: 8 cm, rámování: 18 x 14 cm

Konec dražby: 04.11.2020 21:29 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč