Zima

signováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 22,5 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 33,5 x 30,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.12.2020 20:59 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč