236. Akt II.

Autor: Tereza Žůrková

signováno a datováno vlevo dole
Technika: tempera, datace: 2003
Šířka: 57,5 cm, výška: 82 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 13.05.2024 21:18 SELČ

Zbývá: 7d 0h 28m 41s

Vyvolávací cena: 700 Kč