237. Romeo a Julie
Autor: Tereza Žůrková
signováno a datováno vpravo dole
Technika: tempera, datace: 2005
Šířka: 85,5 cm, výška: 60 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.05.2024 21:18 SELČ
Zbývá: 6d 17h 23m 4s
Vyvolávací cena: 700 Kč