Romeo a Julie
Autor: Tereza Žůrková
signováno a datováno vpravo dole
Technika: tempera, datace: 2005
Šířka: 85,5 cm, výška: 60 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.05.2024 21:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč