238. Portrét III.

Autor: Tereza Žůrková

signováno a datováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika, datace: 2005
Šířka: 55 cm, výška: 62 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 13.05.2024 21:19 SELČ

Zbývá: 6d 20h 13m 3s

Vyvolávací cena: 600 Kč