239. Portrét II.
Autor: Tereza Žůrková
signováno a datováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika, datace: 2005
Šířka: 50 cm, výška: 65 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.05.2024 21:19 SELČ
Zbývá: 6d 17h 49m 48s
Vyvolávací cena: 600 Kč