240. Akt I.
Autor: Tereza Žůrková
signováno a datováno vlevo dole
Technika: tempera, datace: 2003
Šířka: 43 cm, výška: 82 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.05.2024 21:19 SELČ
Zbývá: 6d 23h 33m 14s
Vyvolávací cena: 700 Kč