Portrét I.
Autor: Tereza Žůrková
signováno a datováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika, datace: 2004
Šířka: 59,5 cm, výška: 83 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.05.2024 21:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč