178. Z cyklu imaginace IX
Autor: Libuše Kapounová
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: kombinovaná technika, datace: 1999
Šířka: 86 cm, výška: 61 cm, rámování: 68 x 93 cm
Konec dražby: 08.06.2020 21:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 200 Kč