181. Veselý Josef (1912-2006)
Staré Bělidlo - litografie na papíře, signováno PD Josef Veselý 1957, tisková plocha 26 x 36,5 cm, rámováno
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 150 Kč