181. Žardiniéra
barevně glazovaná keramická žardiniéra, značena raženou značkou zespoda, prasklá
Datace: 19. století
Šířka: 51 cm, výška: 38 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 25.09.2018 21:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč