Staré náměstí

Autor: Karel Koudelka
(1923)

signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 40 cm, výška: 60 cm, rámování: 69,5 x 49,5 cm

Konec dražby: 09.06.2020 21:25 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč