Staré náměstí

Autor: Karel Koudelka
(1923)

signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: tempera
Šířka: 40 cm, výška: 60 cm, rámování: 69,5 x 49,5 cm

Konec dražby: 29.11.2021 19:12 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč