36. Z lesních samot
Autor: Rudolf Vojáček
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 25 cm, výška: 21 cm, rámování: 36 x 43,5 cm
Konec dražby: 15.02.2022 20:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč